fotodecorum
 

• O firmie
• Oferta
› Usługi
· Fotografia
· Indywidualny dobór zdjęć
· Oprawa fotografii
· Grafika
· Poligrafia
· Reklama
· Prezentacje multimedialne
› Produkty
· Ozdobne podkładki reklamowe
· Fotografie oprawione w ramy
• Bank zdjęć
› Abstrakcje, impresje
› Architektura
· Architektura współczesna
· Detale
· Obiekty zabytkowe
› Fotografia nocna
› Makrofotografia
› Natura
· Chmury i niebo
· Krajobrazy
· Kwiaty, łąki, ogród, parki, pole
· Lasy i drzewa
· Nadmorskie
· Woda
· Wschody i zachody Słońca
› Przedmioty, elementy
› Różne różnistości
• Galeria
• Promocje i nowości
• Referencje
• Kontakt
• Linki do stron www
• Mapa strony
• Katalog stron

1045: 1045
Bank zdjęć - fotografia nocna
Sprzedaż zdjęć na podstawie licencji Royalty Free
Posiadam duże doświadczenie w wykonywaniu zdjęć nocnych różnych obiektów. Fotografie takie nadają specyficzny klimat budowlom, a nietypowe ich oświetlenie pozwala wydobyć z nich niezauważalne w ciągu dnia kształty i detale. Niejednokrotnie zdjęcia nocne architektury prezentują się lepiej niż fotografie architektury wykonane za dnia. Często warto mieć w swoich zasobach zdjęcia obiektu wykonane w nocy i w dzień, w celu pokazania walorów budynku w różnym oświetleniu (np. zdjęcia obiektów architektonicznych w przewodnikach turystycznych). Poza tym zdjęcia nocne jako zdjęcia oglądane znacznie rzadziej przez ludzi niż zdjęcia wykonane w dzień, potrafią czymś zaskoczyć, pokazać "coś" w innym świetle i nie zostać niezauważone. Fotografie nocne to znakomita alternatywa dla zdjeć dziennych, które zwykle umieszczane są w materiałach reklamowych firmy.

Mam duże doświadczenie w wykonywaniu zdjęć nocnych reklam świetlnych (podświetlane litery przestrzenne), zdjęć ozdób świetlnych (węże świetlne, łańcuchy świetlne, kurtyny świetlne) oraz zdjeć neonów. Zapraszam do współpracy firmy wykonujące reklamy świetlne.

Poniżej przedstawiam referencje w zakresie wykonywania fotografii nocnych od firmy zajmującej się reklamą, z którą współpracuję na stałe.

fotografia nocna referencje


Wykonuję zdjęcia nocne różnorodnych obiektów i elementów świetlnych:
» zdjęcia inwestycji developerskich - zdjęcia domów mieszkalnych, zdjęcia bloków i wieżowców, fotografie biurowców, zdjęcia hoteli,
» zdjęcia reklam świetlnych (podświetlane litery przestrzenne),
» zdjęcia ozdób świetlnych (węże świetlne, łańcuchy świetlne, kurtyny świetlne),
» zdjęcia neonów,
» zdjęcia hal sportowych,
» zdjęcia z realizacji obiektów przemysłowych,
» zdjęcia zabytków - np. zdjęcia kościołów, zdjęcia zamków, zdjęcia pałaców, zdjęcia kamienic, zdjęcia bram, zdjęcia pomników, zdjęcia dworów.

Wykonane zdjęcia nocne obiektów poddaję obróbce cyfrowej w profesjonalnym programie do edycji fotografii (Adobe Photoshop CS3 Extended), wykonując między innymi korekcję kontrastu i korekcję zniekształceń perspektywicznych i geometrycznych budowli.

Fotografie nocne różnorodnych obiektów wykonuję na terenie całej Polski.